Ask question
Задайте питання

Бізнес Каталог | Товари

ТОВ "РосКосметика"

ТОВ "РосКосметика"

Компанія «РосКосметика» була заснована в 2001 році, з моменту заснування йде активна робота по розширенню сфери діяльності. На даний момент компанія є найбільшим сертифікованим українським виробником запашок (більше тисячі ароматів), що застосовуються при виробництві косметики та побутової хімії: пральних порошків (СМЗ), кремів, шампунів.

Наразі представлений великий асортимент ароматів для різних середовищ. Серед них: аромати для агресивних середовищ, аромати для кислих і лужних середовищ, аромати для побутової хімії, ізопропілового спирту, ацетону. Присутні також спеціалізовані аромати для мила туалетного та для туалетного мила класу "Люкс", водорозчинні віддушки. Асортимент ароматів постійно розширюється. Одночасно компанія пропонує широкий спектр ароматичних масел і запашних речовин (aroma chemicals).

Іншим напрямком діяльності компанії є виробництво різних миючих засобів, рідкого мила, рідини для миття посуду, кондиціонерів (ополіскувачів) для білизни, рідини для миття скла. Дана продукція також представлена ​​широким діапазоном.

Компанія широко представлена ​​на ринку автохімії. На сьогоднішній день випускаються різні види автокосметики: автошампуни для ручної і безконтактної мийки (типу "Керхер"), поліролі для внутрішніх поверхонь автомобілів і пластмаси, рідини для миття скла автомобілів.

Випускається також широкий асортимент технічних рідин для різних галузей промисловості:   

  • Реагент (розщеплює і дезодоруюча добавка) для нижнього бака біотуалету.   
  • Антифрикційні рідини (лубрикант) для змочування конвеєрних (транспортерних) стрічок (ТЕТРА-ПАК, ПЕТ, скло). 
  • Піноутворювачі для пінобетону. 
  • Піноутворювачі для пожежогасіння. 
  • Аромати для парфумерії, духів . 
  • Пластифікатори і антиоксиданти (типу "Антал") для туалетного мила (кускового) і пральних порошків (СМС).

 

Окремим напрямком діяльності компанії є торгівля сировиною для косметики і побутової хімії.  В асортименті представлені такі продукти як: поверхнево - активні речовини (ПАР) серед них - лаурилсульфат натрію і бетаїн, перламутровий концентрат для шампунів і рідкого мила, консерванти (метил і пропив парабени, натрієві солі парабенів, бронопол, аналоги Катона і Гермабена і ін .), провітамін В5 (D Pantenol), алантоїн, триклозан, триклокарбан, полікватерніум 7 та ін.

В даний час компанія активно розвиває новий напрям в області харчової промисловості: виробництво харчових ароматизаторів для різних галузей харчової промисловості.


Чому ми

Оптимальне співвідношення ціна-якість

Більш ніж 20-річний досвід роботи на світовому ринку

Мобільність в прийнятті рішень та партнерські відносини

пр. Богоявленський, буд. 47, кв.3, м.Миколаїв, Мик

Мова:


Українська,
Російська,
Англійська

Контакти:

Показати контакти

Будь-ласка, заповніть форму

Якщо ви зацікавленні у співпраці з нашею компанією, зв’яжіться з нами