Ask question
Задайте питання

Бізнес Каталог | Товари

ПрАТ ВНП Укрзооветпромпостач

ПрАТ ВНП Укрзооветпромпостач

Група компаній Укрзооветпромпостач (ТОВ «ВП «Укрзооветпромпостач», Завод преміксів і комбікормів ТМ "Плахтянські корми", ТОВ «ЕКОБІОЗАХИСТ», Завод преміксів і комбікормів ТМ «Екорм») займається розробкою, сертифікованим виробництвом і реалізацією ветеринарних препаратів, кормів, преміксів, БМВД та інших кормових добавок, що користуються довірою у споживачів.
Якість продукції компанії підтверджена свідоцтвами та сертифікатами міжнародних стандартів якості (ISO 9001, HACCP ISO-22000: 2005, GMP, GMP+). Ми гарантуємо споживачу безпечну, надійну і стабільну технологію виробництва та повну відповідність якості продукції вимогам споживачів і чинного законодавства.
Більше 25 років ми успішно співпрацюємо з Азербайджаном, Монголією, Туркменістаном, Грузією, Молдовою, Узбекістаном, ОАЕ та ін.
Укрзооветпромпостач – це надійний та досвідчений партнер, що може гарантувати найвищу якість своєї продукції, кваліфіковану та швидку допомогу своїх спеціалістів з усіх питань та індивідуальний підхід до кожного.


Чому ми

Гарантія якості

Міжнародні сертифікати

25+ років досвіду

м. Київ (Україна)

Мова:


українська
російська
англійська

Контакти:

Показати контакти

Будь-ласка, заповніть форму

Якщо ви зацікавленні у співпраці з нашею компанією, зв’яжіться з нами